ПОДАТКОВЕ ПРАВО

Вся бізнес аудиторія в Україні, незалежно від форми організації та виду господарської діяльності, повинні здійснювати бухгалтерський облік, складати податкову звітність, подавати її у відповідні контролюючі органи.

В тому випадку, коли у вас виникли будь-які запитання з приводу податкового законодавства чи ви допустили помилку, адвокати та юристи юридичної компанії «Результат», зможуть надати висококваліфіковану консультацію та запропонувати шляхи виправлення допущених помилок.

Послуги наших спеціалістів в податковому праві неодмінно знадобляться вам, коли необхідно здійснити оптимізацію сплати податків підприємства та протистояти свавіллю правоохоронних органів.

Наші послуги:

  • Адаптація Вашої системи оподаткування та її зміна
  • Аналіз виявлення податкових ризиків
  • Податковий аудит
  • Написання запитів до контролюючих органів та надання відповідей на них
  • Юридичний супровід податкових перевірок
  • Вирішення податкових спорів
  • Повернення зайво сплачених податків та відшкодування ПДВ

Саме сімейні спори є одними з найпоширеніших справ в цивільному праві. Фахівці в даній категорії можуть назвати себе по-різному: сімейні адвокати, юристи по сімейних справах, адвокати сімейних справ тощо. Однак, суть від того не змінюється. Це люди, які здатні допомогти вирішити будь-які проблеми, що виникають в сімейних справах.

У вашому житті трапилась ситуація, яка потребує допомоги?

Допомога сімейного адвоката, Розлучення (розірвання шлюбу), складання та підписання шлюбного (договору) контракту, поділ майна подружжя, стягнення аліментів, визначення місця проживання дітей, виїзд дітей за кордон без згоди одного із батьків

Одразу звертайтеся за консультацією до адвоката по сімейним справам, адже саме сімейний адвокат не тільки роз’яснить ваші права, а й допоможе вийти найкраще з ситуації, що сталася.

Розірвання шлюбу, відповідно до ст. 49 Цивільного кодексу України підлягає державній реєстрації та є актом цивільного стану, який вноситься до Державного реєстру актів цивільного стану. Існує декілька способів розірвати шлюб. Вибір залежить від декількох обставин: наявність дітей, згода між подружжям щодо розірвання шлюбу, спір між подружжям про те, хто буде піклуватись про дитину, спір щодо спільного майна.

Подружжя, яке не має дітей, має право подати до Відділу реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу. Якщо один із подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву, то її, нотаріально засвідчену або прирівняну до неї, від його імені може подати другий з подружжя. Строк розгляду такої заяви - 1 місяць (ст. 6 Сімейного кодексу).

Звернувшись до команди адвокатів юридичної компанії «Результат» ви отримаєте не лише відповіді на всі ваші юридичні питання а і гарантію делікатного відношення до вашої проблеми. Наша компанія забезпечить кваліфіковану юридичну допомогу та оптимальне вирішення проблеми. Ми гарантуємо конфіденційність та порядність наших юристів.

Також, у вас є можливість звернутися до наших юристів онлайн.