АНТИКОЛЕКТОРСЬКІ ПОСЛУГИ

Досить часто способи, якими колектори намагаються «вибити борг», є не тільки неетичними, але й такими, що виходять за рамки правового поля, у зв’язку з чим виникає необхідність у захисті прав осіб, які в силу певних обставин виступають «боржниками» перед третіми особами.

Юридична компанія «Результат» пропонує Вам допомогу досвідчених адвокатів та юристів, які забезпечать Вас юридичними послугами на високопрофесійному рівні, що дозволить Вам знову відчути себе у безпеці. Адже той факт, що Ви з певних причин комусь заборгували, ще не робить Вас безправними людьми. І нікому, ще раз наголошуємо – нікому, не дозволено посягати на Ваші права та інтереси, які закріплені на законодавчому рівні, а також такі, що охороняються державою.

Адвокати та юристи компанії забезпечать Вас супроводом, починаючи від вивчення природи боргових зобов’язань, написання відповідних процесуальних документів, в тому числі заяв про вчинення кримінальних правопорушень, та представництвом Ваших інтересів як перед кредитором, так і в усіх державних органах, в тому числі судах.

Економічна ситуація, що склалася в нашій країні за останні роки, призводить до того, що все більше людей, які мають фінансові зобов'язання перед банками, стають їхніми мимовільними заручниками. Ще більш неприємно, якщо претензії по боргам починають пред'являти колекторські служби. Позичальник або поручитель за договором, що потрапив у поле зору колекторів, піддається серйозному психологічному тиску з боку співробітників колекторської організації. На жаль, подібному тиску піддаються також родичі, роботодавці і навіть діти позичальника.

Серед методів тиску на боржників, які застосовують ці напівлегальні організації, найчастіше зустрічаються:

  • нескінченні телефонні дзвінки, незалежно від часу доби;
  • погрози як у письмовому, так і усному вигляді;
  • підроблені судові рішення;
  • розміщення фотографій та особистих даних боржника на під'їздах та інших місцях і багато іншого.

Не витримуючи психологічного тиску, люди, що потрапили під приціл цих служб, починають задавати собі питання: як захиститися від колекторів, до кого звертатися за допомогою, і якою мірою законні дії таких організацій. До того ж захист від колекторських агентств найчастіше потрібний не тільки самому боржникові, але й його родичам, друзям і навіть колегам з роботи, чиї телефони якимсь чином змогли потрапити в колекторську базу.

Якщо ви потрапили в таку ситуацію і вам потрібен професійний антиколектор, адвокати і юристи юридичної компанії «Результат» допоможуть подолати тиск структур подібного роду. Не затягуйте зі зверненням в антиколекторське агентство, коли стаєте жертвами таких, дуже часто антилюдських дій вимагачів. У практиці наших адвокатів бували випадки, коли психологічний тиск, якому піддавались боржники викликав у людей навіть думки про самогубство.

Наш антиколектор, в тому числі, у м. Одесі досконально вивчить умови вашого кредитного договору, оперативно й професійно роз’яснить вам, чи правомірні вимоги, висунуті як банком, так і колекторами, розпише порядок дій, які необхідно почати проти структур подібного роду, представить вас у судових інстанціях і проведе комплексний захист інтересів клієнта.

Діяльність колекторських організацій в Україні набирає все більших обертів, а їхні методи стають все більш наполегливими. Правовою основою для діяльності колекторів є договори доручення (ст. 1000 ЦК України), переуступки боргу (ст. 512 ЦК України), або факторингу (ст. 1077 ЦК України). Даними положеннями активно користуються банки й інші кредитори, передаючи свої майнові права по договорам так званим колекторським організаціям. При цьому повністю відсутня законодавча база, що регулює діяльність структур подібного роду. Відповідно до законів України займатися стягненням боргів має право винятково Державна виконавча служба, на підставі рішення суду, яке набрало чинності.

І пам’ятайте, навіть у складній ситуації завжди є вихід, знайти який допоможе Вам юридична консультація, яку Ви маєте можливість отримати за контактами розміщених на нашому сайті.