СУПРОВІД ДІЯЛЬНОСТІ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ПІДПРИЄМЦІВ

В сучасних умовах бізнес, який регулярно приносить прибуток та має перспективи, знаходиться в зоні підвищеного ризику. Загроза може виникати як всередині, так і зовні.

Сприяння розвитку бізнесу наших клієнтів та підвищення його ефективності - одна з ключових практик нашої компанії.

Ми супроводжуємо кожного Клієнта на всіх етапах розвитку бізнесу. Маючи значний досвід, надаємо консультації з широкого кола питань. Надаємо такі послуги:

  • Підготовка корпоративної документації (статути, угоди, локальні нормативні акти)
  • Реєстрація та створення юридичних осіб
  • Юридичний due diligence (процедура складання об’єктивного уявлення про об’єкт інвестування, що включає в себе оцінку інвестиційних ризиків, незалежну оцінку об’єкта інвестування, всебічне дослідження діяльності компанії, комплексну перевірку її фінансового стану і положення на ринку)
  • Ліквідація та реорганізація юридичних осіб
  • Захист прав акціонерів, в тому числі в судовому порядку
  • Консультування з питань трудового, податкового та договірного права

Юридичний відділ на підприємстві або хоча б один штатний юрисконсульт – стандартна практика для бізнесу. Однак сучасні реалії показують, що ефективність роботи корпоративних юристів залишає бажати кращого, і якщо трапляється складна юридична ситуація, часто їх знань і досвіду виявляється недостатньо для виходу з неї. Таким чином, роль корпоративного юриста на підприємстві, що не має реального практичного досвіду у вирішенні юридичних суперечок, зводиться до документознавства, тобто шаблонного складання договорів, претензій і т.д. Більш того, помилки і зволікання, яких припускаються штатні юристи у вирішенні того або іншого питання, часто обертаються сумними для фірми наслідками і великими збитками. Саме тому, в даний час, для забезпечення захисту інтересів юридичної особи або приватного підприємця, все частіше використовуються послуги з супроводу бізнесу (аутсорсинг). Це комплексне супроводження господарської діяльності підприємства (ПП, ПАТ, ТОВ, ПО, організації, компанії, фірми і т.п.) чи підприємця професійними бізнес-адвокатами. Ви можете укласти договір про співпрацю на постійній основі і звертатися до адвоката по будь-якому питанню, доручати йому складання документів, представництво Ваших інтересів в державних органах і судах, участь в переговорах і т.д. Іншими словами, Ви отримуєте можливість розраховувати на компетентне і оперативне, а також максимально ефективне вирішення будь-якої юридичної проблеми професіоналом – від реєстрації підприємства до захисту інтересів керівника в рамках кримінального провадження.