ЮРИДИЧНИЙ ЗАХИСТ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ Й ВЛАСНИКІВ ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ ТА ВЕЛИКОВАГОВИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Юридичний захист та представництво інтересів в суді автомобільних перевізників та власників великогабаритних та великовагових транспортних засобів під час оскарження незаконних постанов про притягнення до адміністративно-господарської відповідальності.

Дотримання вагових норм для перевізників є дуже складним і болючим питанням. Перевізник не в змозі проконтролювати дотримання вагових норм при перевезенні. Особливо з сипучими або рідкими вантажами. При цьому, державна політика зведена лише до штрафування «порушників». Єдиного розумного підходу щодо правильності обчислення перевантаження з такими вантажами немає та й відповідної методики не розроблено.

У той же час, за перевищення вагових норм вантажів, в тому числі по осях, до перевізників передбачено застосування штрафів в розмірі від 1700 грн. до 34000 грн.

Крім цього, перевізнику можуть нарахувати плату за проїзд, розмір якої визначається в євро і суми можуть досягати кілька тисяч євро. Однак плата за проїзд в судовому порядку в адміністративному суді не оскаржується. Така плата може бути стягнена з перевізника Укртрансбезпекою через суд в порядку господарсько-процесуального законодавства. Однак, якщо адміністративний суд визнає процедуру зважування неправомірною, господарський суд повинен врахувати зазначений висновок при розгляді питання про стягнення плати за проїзд.

Група юристів та адвокатів, які мають багаторічний досвід роботи у взаємодії з органами Укртрансбезпеки, Національної Поліції, Державної Виконавчої Служби та Судами готова прийти вам на допомогу.

Наша команда стрімко набирає обертів в боротьбі за справедливість і вже встигла зберегти грошей громадян 544000 грн. тільки на незаконних штрафах, в тому числі у випадках з нібито перевантаженням.