СІМЕЙНЕ ПРАВО

Сімейні спори відрізняються від інших правовідносин тим, що мають відношення майже до кожного з нас. Сімейний спір це не лише про юридичні моменти, це, як правило, про цінності та мораль. Неважливо яке питання підлягає розгляду: розлучення, підписання шлюбного договору, розподіл майна в шлюбі чи після розлучення, визначення порядку спілкування з дітьми, стягнення аліментів.

Адвокат по сімейним справам, окрім надання юридичних послуг, повинен бути ще й психологом, адже будь-який сімейний спір - це емоції та переживання клієнта.

Сімейний адвокат - це юрист, який добре розуміється на сімейному законодавстві, має право займатися адвокатською діяльністю, має значний досвід в категорії сімейних справ.

Саме сімейні спори є одними з найпоширеніших справ в цивільному праві. Фахівці в даній категорії можуть назвати себе по-різному: сімейні адвокати, юристи по сімейних справах, адвокати сімейних справ тощо. Однак, суть від того не змінюється. Це люди, які здатні допомогти вирішити будь-які проблеми, що виникають в сімейних справах.

У вашому житті трапилась ситуація, яка потребує допомоги?

Допомога сімейного адвоката, Розлучення (розірвання шлюбу), складання та підписання шлюбного (договору) контракту, поділ майна подружжя, стягнення аліментів, визначення місця проживання дітей, виїзд дітей за кордон без згоди одного із батьків

Одразу звертайтеся за консультацією до адвоката по сімейним справам, адже саме сімейний адвокат не тільки роз’яснить ваші права, а й допоможе вийти найкраще з ситуації, що сталася.

Розірвання шлюбу, відповідно до ст. 49 Цивільного кодексу України підлягає державній реєстрації та є актом цивільного стану, який вноситься до Державного реєстру актів цивільного стану. Існує декілька способів розірвати шлюб. Вибір залежить від декількох обставин: наявність дітей, згода між подружжям щодо розірвання шлюбу, спір між подружжям про те, хто буде піклуватись про дитину, спір щодо спільного майна.

Подружжя, яке не має дітей, має право подати до Відділу реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу. Якщо один із подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву, то її, нотаріально засвідчену або прирівняну до неї, від його імені може подати другий з подружжя. Строк розгляду такої заяви - 1 місяць (ст. 6 Сімейного кодексу).

Звернувшись до команди адвокатів юридичної компанії «Результат» ви отримаєте не лише відповіді на всі ваші юридичні питання а і гарантію делікатного відношення до вашої проблеми. Наша компанія забезпечить кваліфіковану юридичну допомогу та оптимальне вирішення проблеми. Ми гарантуємо конфіденційність та порядність наших юристів.

Також, у вас є можливість звернутися до наших юристів онлайн.