АБОНЕНТСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФОП – ЦЕ ВИГІДНО, НАДІЙНО І ЕФЕКТИВНО!

І ось чому.

Повний юридичний супровід підприємств, організацій, компаній, фірм, товариств або ФОП (правовий супровід бізнесу) має безліч переваг перед наймом штатного юриста.

При укладанні договору на юридичний аутсорсинг (повне юридичне супроводження), Ви залучаєте до захисту інтересів Вашого бізнесу команду професійних адвокатів, що спеціалізуються на наданні послуг суб’єктам підприємництва, а значить максимально компетентні в будь-яких юридичних питаннях в цій сфері.

Вам не потрібно витрачати додатковий час на вивчення виниклої проблеми або вичитування договорів перед підписанням, усунення проблематичних питань в спілкуванні з контролюючими органами, – цю роботу візьме на себе Ваш адвокат. Вам же залишається лише ознайомитися з результатом виконаної роботи, оцінити запропоновані адвокатом способи вирішення проблеми і зробити вибір. Решту часу Ви зможете цілком присвятити розвитку власне бізнесу та управлінню бізнес-процесами.

Юридичний супровід юридичних осіб та ФОП на аутсорсиноговій основі (абонентське юридичне супроводження) ведеться безперервно. Ви можете бути впевнені, що в найвідповідальніший момент Ваш адвокат не піде на лікарняний, не поїде у відпустку, не відправиться у відрядження.

Економія Ваших коштів. Комплексний юридичний супровід бізнесу дає Вам можливість економити на виплаті заробітної плати штатному працівникові (який Вам в цьому випадку не знадобиться), виплатах ЄСВ, оплаті лікарняних, відпускних, відрядних. Вам не буде потрібно виділяти окреме робоче місце для юриста, оснащуючи його технікою, закуповуючи канцтовари та інші необхідні для роботи матеріали.

Вам не потрібно шукати адвоката при виникненні проблеми, досить зробити дзвінок і фахівець невідкладно займеться вирішенням Вашого питання.

Юридичні послуги, в разі підписання договору на комплексний супровід, включають широкий спектр дій: консультації, складання документів, правовий аналіз, участь в переговорах, представництво інтересів в державних органах і судах тощо.

Юридична компанія «Результат» – надійне вирішення будь-яких проблем в бізнесі!

Адвокати Юридичної компанії мають багаторічний досвід роботи в сфері права і спеціалізуються на наданні юридичних послуг бізнесу, знають всі тонкощі роботи суб’єктів підприємництва, враховуючи як регіональні особливості ведення господарської діяльності в будь-якій точці України (Одеса, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Житомир, Чернігів, Черкаси і т.д.) так і галузеві нюанси (виробничої, торгової, будівельної компанії і т.д.), а тому можуть гарантувати максимальний рівень захисту інтересів бізнесу. На рахунку Компанії десятки постійних клієнтів, що представляють різні рівні і сфери господарської діяльності, сотні успішно розв’язаних питань. Ми твердо впевнені, що інтереси клієнта понад усе і завжди досягаємо вирішення проблеми.